אודות

פאטוש בר גלריה, השוכן ברחוב הנמל, נפתח ב-2019 והביא אל העיר התחתית בחיפה פשוט את מה שכל בליין עכשווי חושק בו – מקום עצום ומגה-מסוגנן, אקלקטי ואורגינלי, הכולל גם מרחב ביר-גארדן חיצוני, ומארח תערוכות אמנות והופעות חיות. אבל בעיקר מקום שמארח אנשים שאוהבים יופי וטעם טוב.

על עיצוב הפאטוש חתום האדריכל כפיר גלאטיה-אזולאי מ-K.O.T אדריכלים והוא נפתח על ידי והיזם החיפאי ודיע שחבראת, שהוא גם הבעלים של קפה פאטוש מהמושבה הגרמנית.

פאטוש בר גלריה כולל חלל קונספט חדש ורחב ידיים, שהיה במקור מבנה מנדטורי ומחסן סחורות, ולצידו חלל שבו מוצגות תערוכות מתחלפות, ובמה שעליה עולים אמנים ודי.ג'יי במנעד מוזיקלי רחב של ז'אנרים – החל בג'אז ובלוז וכלה במוזיקת עולם. מהחלל המרכזי ומהגלריה ניתן לצאת לאזור החיצון, ביר-גארדן בעלת ספסלים ושולחנות ארוכים, שמאפשרת בילוי סואן באוויר הפתוח וגובלת עם נוף הנמל הייחודי.

בעל הבית הכניס למקום החדש את כל הלב והסטייל שיש לו והתוצאה המלבבת היא אחד מכוכבי הלילה החדשים של אזור העיר התחתית המתפתח והפופולרי. תפגשו בפאטוש ריהוט מרגש עתיק וחדש, חפצי אספנות ופריטי אמנות מגוונים שהערבוביה שלהם יוצרת סינרגיה והמון מקום לבלות בו באווריריות. אבל בכל זאת פאטוש עשיר באינטימיות ואמוציות, ומואר בחן כובש, ובעיקר עושה טוב על הלב.

בבר הגדול מוגשים שפע קוקטיילים מקוריים ומשקאות אלכוהוליים בטעמים מגוונים שהברמן ירקח וימהל במיוחד עבורכם. המטבח הוא הממלכה של שחר סיוון, שף, פסל ואמן שהאוכל שהוא יוצר הוא חוויה משובחת מעולם אחר.

אז אם תרבות, מוזיקה מעולה – גם בלייב – יופי אורגינלי ומלא השראה, טעמים מעוררי השתאות ותועפות של אווירה כמו בחלום הם כוס הערק או הטקילה שלכם – פאטוש!